Złóż zamówienie do godz. 14:00 (w dni robocze), a wyślemy je tego samego dnia.

Jak zmyć brokat z paznokci?

Jak zmyć brokat z paznokci?

Stylizacje z brokatem są bardzo efektowne i przyciągają wzrok, jednak sam proces ich usuwania bywa często uciążliwy. Niejednokrotnie rezygnujemy z takiej stylizacji na korzyść wygody jaką ze sobą niesie podczas usuwania. Wcale nie musi tak być! Możesz usunąć brokat bardzo łatwo bez większego wysiłku. Jak usunąć brokat z paznokci? W jaki sposób łatwo zmyć lakier z brokatem? Zobacz w tym wpisie!

 

Brokat na paznokciach

 

Lakiery z brokatem lub sypki brokat tworzy na paznokciach niesamowite efekty. Takie paznokcie się wyróżniają i przyciągają wzrok. Nie zawsze jednak mamy ochotę na taki manicure, ponieważ perspektywa jego usuwania nie wygląda najlepiej.

Ciężko zmyć brokat w tradycyjny sposób, tak jak zwykłe lakiery. Pocieramy mocno paznokcie, często wacik zaczepia się, niszczy, używamy siły a brokat nadal na nich zostaje. Co wtedy robić? Zobacz prosty sposób na to, jak temu zaradzić!

 

jak usunąć brokat z paznokci puderek.com.pl

 

Prosty sposób na usunięcie brokatu

  

Potrzebne będą:

waciki

remover lub aceton

- klipsy do ściągania hybryd, opcjonalnie: folia do usuwania lakieru hybrydowego lub zwykła folia aluminiowa

pilnik

  

jak zmyć brokat z paznokci co jest potrzebne

 

Delikatnie spiłowujemy warstwę lakieru, dzięki czemu usuniemy zewnętrzną warstwę i uzyskamy lepszy dostęp do brokatu. Robimy to naprawdę delikatnie, aby nie uszkodzić płytki. Wystarczy kilka ruchów pilnikiem, aby zmatowić lakier.

Waciki nasączamy removerem lub acetonem. Owijamy je wokół paznokci, a następnie zakładamy klipsy do ściągania hybryd (opcjonalnie nakładamy folię aluminiową i szczelnie owijamy każdy paznokieć). Możemy też użyć folii do usuwania lakieru hybrydowego (wtedy nie potrzebujemy już wacików, bo taka folia je posiada).

Kluczem jest czas, dlatego trzymamy tak owinięte paznokcie kilka minut. Po tym czasie, zdejmujemy klipsy lub folię.

 

jak usunąć brokat z paznokci puderek.com.pl

 

Możemy delikatnie podejrzeć paznokieć i ewentualnie przedłużyć czas trzymania klipsów. Lakier się rozmiękczy i odpadnie, jego pozostałości będą na waciku. Jeśli nadal zostaną płaty lakieru – lekko podważamy je drewnianym patyczkiem. I gotowe!

  

klipsy do paznokci puderek.com.pl

 

Jeśli mamy delikatną skórę, można wcześniej użyć olejku i posmarować skórki wokół paznokcia, aby aceton ich nie uszkodził i nie przesuszył.

Ten bardzo prosty sposób pozwoli Ci na usunięcie brokatu z paznokci bez większego problemu. Warto też pamiętać o tym, aby nakładać pod lakiery brokatowe lub brokat, bazę, wtedy łatwiej usuniemy go z paznokci - nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z płytką.

 

klipsy do ściągania lakieru puderek.com.pl

 

Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl Tu znajdziesz produkty do paznokci, lakiery hybrydoweklipsy do ściągania lakieru hybrydowego oraz niezbędne akcesoria.

 

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco