Przedłużanie paznokci | Porównanie Flexy Gel Elisium i Acryl Gel z NeoNail – co wybrać?

Przedłużanie paznokci | Porównanie Flexy Gel Elisium i Acryl Gel z NeoNail – co wybrać?

Manicure hybrydowy wykonuje coraz więcej kobiet. Trwałość, połysk, różnorodność – to tylko kilka z wielu zalet i korzyści, jakie za sobą niesie. Długie mocne paznokcie to coś, co jest pożądane przez wiele z nas - aby przez długi czas cieszyć się takim efektem warto pomyśleć o przedłużeniu paznokci. Na naszym blogu opowiadaliśmy już o tym, jak przedłużyć paznokcie krok po kroku za pomocą Flexy Gel Elisium, co jest do tego potrzebne, z czego składa się zestaw startowy i jakie ma zalety. Dziś natomiast, porównamy Flexy Gel z produktem Acrylgel z Neo Nail. Z tego wpisu dowiecie się, jakie zalety i właściwości ma każdy z tych produktów. Mamy także nadzieję, że ten wpis ułatwi Wam wybór odpowiedniego produktu do przedłużania, dla siebie. 

 

ZOBACZ WPIS: Jak przedłużyć paznokcie Flexy Gel Elisium? Instrukcja krok po kroku

  

Podstawowe informacje o produktach

  

Elisium Flexy Gel to innowacyjny produkt, który łączy zalety żelu UV i akrylu, dzięki czemu jest szybszy w aplikacji i bardziej gęsty niż tradycyjny żel. Łączy on elastyczność żelu z trwałością akrylu. Za pomocą Elisium Flexy Gel przedłużymy nasze paznokcie, wymodelujemy ich kształt a także uzupełnimy odrost. Ogromną zaletą jest gęsta konsystencja produktu – nic nam nie spływa i możemy tak długo modelować paznokieć aż osiągniemy pożądany efekt. Produkt nie zalewa skórek, a jeśli coś będzie wymagało poprawek to zrobimy to bez problemu. Flexy Gel możemy aplikować za pomocą szablonu lub formy.

 

porównanie Flexy Gel Elisium i Acrylgel NeoNail 

 

NeoNail Duo AcrylGel to innowacyjny produkt, który na zawsze zmieni metodę przedłużania oraz budowana paznokci. To połączenie żelu UV i akrylu, dzięki czemu jest szybszy w aplikacji i bardziej gęsty, niż tradycyjny żel. Produkt łączy elastyczność żelu z trwałością akrylu. Jest produktem doskonałym dla początkujących stylistek, ale także dla profesjonalistów. Bardzo gęsta konsystencja – opakowanie w formie tubki ułatwia wydobycie produktu. Gęsta formuła nie spływa, dzięki czemu można ją formować tak długo aż osiągnie się pożądany efekt, dokonując tyle poprawek ile jest konieczne.

 

porównanie Flexy Gel Elisium i Acrylgel NeoNail

 

ZOBACZ WPIS: Jak usunąć manicure hybrydowy za pomocą frezarki?

 

Co łączy Flexy Gel Elisium i Duo Acrylgel NeoNail?

 

Jak możecie zauważyć, te produkty mają podobne właściwości. Co je łączy?

- produkty przeznaczone są do przedłużania paznokci, a także uzupełniania odrostu

- oba produkty łączą zalety żelu UV i akrylu (elastyczność żelu z trwałością akrylu)

- są nierozpuszczalne w acetonie, do ściągnięcia koniecznie jest użycie frezarki

- znajdują się w podobnych opakowaniach – forma tubki

-  oba produkty nie zastygają szybko , dzięki czemu można z nimi pracować i robić poprawki tak długo, jak jest to konieczne

- podczas utwardzania w lampie nie powodują uczucia pieczenia i nie powstaje mocny, nieprzyjemny zapach

- oba produkty możemy aplikować za pomocą szablonu lub formy

 

porównanie Flexy Gel Elisium i Acrylgel NeoNail

 

Flexy Gel Elisium i Duo Acrylgel NeoNail - co je różni?

 

Co zatem różni oba produkty? Czy mają widoczne różnice czy są do siebie bardzo podobne?

-  Flexy Gel jest bezzapachowy, Acryl Gel z NeoNail ma delikatny zapach

- do pracy z Flexy Gelem potrzebny jest Slip Liquid, czyli płyn konieczny do zwilżania pędzelka podczas formowania FlexyGelu - dzięki niemu nie klei się i nie lepi do pędzelka. NeoNail nie ma takiego produktu w asortymencie – używamy w tym celu Cleanera.

- dostępna kolorystyka: mamy 4 odcienie Flexy Gel do wyboru: Milky, Rose, White i Beige i 5 odcieni Duo Acryl Gel z NeoNail: Clear, French White, Natural Pink, French Pink, Cover Pink

- konsystencja: produkt Elisium jest bardziej gęsty niż ten z NeoNail

- cena: Flexy Gel wypada korzystniej cenowo

- pojemności i wydajność w stosunku do ceny: Flexy Gel 25g/45,9zł; AcrylGel NeoNail 15g/54,9zł, 30g/84,9zł

 

porównanie Flexy Gel Elisium i Acrylgel NeoNail

 

Zatem który produkt jest lepszy? Co wybrać? Otóż wybór produktu do przedłużania paznokci należy do Was. Produkty są na tyle podobne, że nie ma dużej różnicy, który z nich wybierzecie. Różnią się tylko małymi szczegółami. Każdy z nich jest bardzo dobry i świetnie się sprawdza do przedłużania paznokci. Zatem musicie sami zdecydować, co wolicie i czy pokazane przez nas różnice są dla Was istotne w wyborze.

  

Wszystkie pokazane produkty w tym poście znajdziecie w drogerii internetowej Puderek.com.pl U nas kupisz: Flexy Gel Elisium WhiteFlexy Gel Elisium Cover BeigeFlexy Gel Elisium RoseFlexy Gel Elisium Milky i Duo AcrylGel z NaoNail, zestawy do przedłużania paznokci, lakiery hybrydowe i lampy.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco