Idealny prezent - zestaw świąteczny NeoNail!

Idealny prezent - zestaw świąteczny NeoNail!

Święta coraz bliżej, wiele z Was szuka inspiracji i pomysłów na prezent a my dziś chcielibyśmy pokazać Wam zestaw świąteczny od NeoNail. Może to być super pomysł na prezent dla osoby która uwielbia manicure, ale i takiej, która dopiero chce rozpocząć swoją przygodę z manicure hybrydowym. Ten zestaw również można sprezentować samemu sobie – jest pięknie zapakowany i zawiera wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Zresztą sami zobaczcie, jak wygląda w środku!

 

Co zawiera zestaw świąteczny NeoNail Happiness ?

 

Zestaw świąteczny, który dziś zaprezentujemy to zestaw NeoNail o nazwie Happiness, czyli szczęście. Marka NeoNail ma także inne zestawy prezentowe, które znajdziecie oczywiście w naszej drogerii w zakładce NA PREZENT. Te zestawy możecie zobaczyć na końcu tego wpisu. Każdy z nich jest nieco inny i różni się zawartością. Wszystkie jednak są przepięknie zapakowane, znajdują się w pudełku tak, że mamy gotowy prezent, bez konieczności dodatkowego pakowania. Może tylko przewiązać go wstążką i gotowe!

 

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 

Zestaw świąteczny Happiness to zestaw, który zawiera tak naprawdę wszystkie niezbędne rzeczy do stworzenia manicure. Co zatem znajdziemy w pudełku?

 

- lampę LED 18W/36W - lampa, który pozwoli stworzyć wyjątkowe stylizacje paznokci. Lampa posiada 3 tryby pracy – timer umożliwia wybór: 30s, 60s oraz 99s; System Low Heat Mode – jest on odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy; Sensor ruchu i wyświetlacz – urządzenie posiada czujnik ruchu i włącza się automatycznie, gdy tylko włożymy dłoń pod lampę.

 

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 

- Hard Top i Hard Base, czyli dwa podstawowe produkty podczas robienia manicure hybrydowego

- aż 5 kolorowych lakierów hybrydowych w pięknych odcieniach o pojemności 3ml, którymi stworzymy wiele różnych manicure, także ten świąteczny: Madame de Mode, Classy Blue, Velvet Lips, Homecoming, Sugar Queen

 

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 

- Cleaner do przemywania ostatniej warstwy i odtłuszczania paznokci

- Remover, czyli produkt do usuwania manicure hybrydowego

- Polerka łódka o gradacji 100/180

- Pyłek 3D z efektem holo 04.

 

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 
Zatem jak sami możecie zobaczyć, zestaw HAPPINESS od NeoNail to prawdziwa perełka i z pewnością wiele osób ucieszy się z takiego prezentu. Ten zestaw będzie świetnym zestawem startowym, bo mamy tutaj wszystkie potrzebne rzeczy do jego wykonania. Jest i top i baza i produkty typu cleaner i remover, polerka, mnóstwo kolorowych lakierów, więc jest różnorodnie i obdarowana osoba nie będzie musiała od razu dokupywać nowych kolorów, a także znalazła się tutaj lampa, bez której nie stworzymy całego manicure.

 

A jeśli jeszcze nie wiecie, jak wykonać manicure hybrydowy bądź chcecie mieć wszystko usystematyzowane to zerknijcie do naszego wpisu na ten temat, do którego link zostawiliśmy poniżej. Ten wpis możecie podrzucić także osobie, której chcecie podarować ten zestaw świąteczny – jeśli nie miała okazji jeszcze robić takiego manicure samodzielnie, to z naszą małą pomocą to zrobi bez problemu!

 

ZOBACZ WPIS: Jak wykonać manicure hybrydowy? Instrukcja krok po kroku

 

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 

Inne zestawy świąteczne NeoNail

 

Zestaw świąteczny JOY NeoNail to zestaw zawierający 4 kolorowe lakiery hybrydowe i holograficzny pyłek do paznokci z pacynką. To zestaw dla osoby, która ma już potrzebne produkty do wykonania manicure hybrydowego, a lubi różnorodność i ucieszy się z nowych kolorów.


Zestaw świąteczny LOVE NeoNail to zestaw, który zawiera trzy kolorowe lakiery hybrydowe, Hard Top, hit, czyli bazę witaminową, cleaner, remover, pilnik i polerkę, pyłek do paznokci oraz lampę. Lakiery mają tutaj duże pojemności – 7,2ml.

 

Zestaw świąteczny CHARM NeoNail to rozszerzony zestaw Love, oprócz trzech kolorowych lakierów hybrydowych, topu, bazy witaminowej, cleanera, removera, pilnika, polerki, pyłku i lampy znajdziemy w nim także waciki bezpyłowe 250szt., oliwkę do skórek a także frezarkę do paznokci, czyli urządzenie do usuwania manicure hybrydowego.

 

 

ZOBACZ WPIS: Jak usunąć manicure hybrydowy frezarką?

  

 

Zestaw świąteczny MIRACLE NeoNail to największy zestaw, który ma dosłownie wszystko! Zawiera podobne rzeczy, jakie znajdziemy w innych zestawach (top, baza, lakiery, cleaner, remover, pilnik, polerka, pyłek, waciki, lampa, jednak różni się tym, że lampa ma o wiele większą moc bo jest to lampa LED 36W/48W a lakierów hybrydowych w kolorze jest aż 6 sztuk i wszystkie w dużej pojemności 7,2ml w świątecznych kolorach (Celebration Eve, Magic Kissmas, Sparkling Sky, Winter Frost, Christmas Blush, Merry Bright).

 

Zatem na pewno każdy wybierze idealny zestaw dla siebie czy to dla obdarowywanej osoby i każdy powinien być zadowolony z zawartości. To naprawdę świetny pomysł na prezent!

zestawy świąteczne NeoNail do manicure hybrydowego Puderek.com.pl

 Wszystkie pokazane produkty są dostępne w drogerii internetowej Puderek.com.pl U nas znajdziesz zestawy świąteczne z NeoNail, lakiery hybrydowe do paznokci i lampy do paznokci.

Komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (nie publikowany)
* Komentarz:
  • Bądź na bieżąco