Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Dermacol

Dermacol-kosmetyki-drogeria-internetowa-zakupy-online

Dermacol to czeska marka kosmetyczna powstała w latach 60-tych. Obecnie cieszy się wielkim uznaniem na całym świecie. Marka Dermacol powstawała przy współpracy wizażystów filmowych w studiu Barrandov i dermatologów z Instytutu Kosmetyki Medycznej w Pradze. Na podstawie wspólnych doświadczeń,  powstał jeden z pierwszych w Europie i na świecie – kryjący podkład Dermacol Makeup Cover. Licencję tego produktu w 1969 roku udało się sprzedać do Hollywood.

Kosmetyki-Dermacol-Makeup-Cover-podkład-kryjący-drogeria-internetowa-sklep-z-kosmetykami
Dermacol to czeska marka kosmetyczna powstała w latach 60-tych. Obecnie cieszy się wielkim uznaniem na całym świecie. Marka Dermacol powstawała przy współpracy wizażystów filmowych w studiu Barrandov i dermatologów z Instytutu Kosmetyki Medycznej w Pradze. Na podstawie wspólnych doświadczeń,  powstał jeden z pierwszych w Europie i na świecie – kryjący podkład Dermacol Makeup Cover. Licencję tego produktu w 1969 roku udało się sprzedać do Hollywood.Do chwili obecnej marka Dermacol utrzymuje dynamikę rozwoju na najwyższym poziomie – oprócz krajów całej Europy, kosmetyki spotkać można w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, krajach Środkowego i Bliskiego Wschodu. Wśród szerokiej gamy kosmetyków Dermacol, znajdują się kosmetyki do makijażu, preparaty pielęgnacyjne, a nawet seria kosmetyków dla mężczyzn.


Wszystkie kosmetyki Dermacol są testowane dermatologicznie pod ścisłą kontrolą Państwowego Instytutu Zdrowia w Pradze. Testy są prowadzone zgodnie ze standardami legislacyjnymi UE. Kosmetyki Dermacol nie są testowane na zwierzętach. Kosmetyki Dermacol zawierają substancje czynne, które zostały specjalnie opracowane w Republice Czeskiej, jak również we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Francji i Japonii. Firma Dermacol, jako pierwsza w Europie, wprowadziła na rynek kryjący make-up, który wciąż jest wiodącym produktem firmy i ulubieńcem konsumentów. W naszej drogerii internetowej znajdziecie kryjący podkład Dermacol Makeup Cover oraz inne kosmetyki Dermacol.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 42 elementów
  • Bądź na bieżąco