Wyprzedaże w tej kategorii do -50%

Pokaż więcej

Glov

glov_puderek_com_pl

GLOV Hydro Demaquillage to specjalna rękawica wykorzystująca innowacyjne mikro-włókna do niezwykle ważnej dla kobiet czynności - demakijażu. Badania dotyczące negatywnego wpływu chemicznych składników kosmetyków oraz detergentów na organizm człowieka, a także troska o środowisko naturalne, stały się inspiracją do stworzenia produktów marki GLOV. Przez ponad dwa lata zespół Phenicoptere badał tysiące różnych splotów, składów i struktur włókien, wykonanych w mikrotechnologii. W ten sposób powstały rękawice do damakijażu GLOV.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 45 elementów

Początki marki GLOV sięgają 2011 r, a jego historia to również opowieść o przyjaźni dwóch kobiet, które chciały zrewolucjonizować świat kosmetyczny. Zrobiły to dzięki innowacyjnemu pomysłowi, który zrodził się podczas codziennego demakijażu. Uciążliwe zmywanie twarzy niezliczoną ilością płatków kosmetycznych i kosmetyków do demakijażu, podsunęło im pomysł na stworzenie produktu do szybkiego demakijażu za pomocą wody, bez użycia często drażniących kosmetyków.Pierwsza rękawica GLOV powstała w 2011 roku po 3 latach badań laboratoryjnych. Jej mikrowłókna poddawane były licznym testom laboratoryjnym, aby uzyskać produkt odpowiedni do każdego typu cery, nawet tej ze skłonnościami do alergii. Cały sukces polega na demakijażu przy użyciu wyłącznie wody - naturalnego składnika, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich kosmetykach do demakijażu, które zawierają parabeny, konserwanty oraz składniki chemiczne.


Rękawice do demakijażu GLOV zaprojektowano w Polsce, ale szybko zyskały uznanie za granicą, co doprowadziło do szybkiej ekspansji globalnej. Rękawice GLOV są dostępne obecnie w ponad 40 krajach.


GLOV Hydro Demaquillage to produkty do oczyszczania twarzy, które usuną nawet wodoodporny makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą czystej wody. GLOV powstał z połączenia materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jego jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia bez podrażniania skóry.


Rękawica Glov nie narusza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób ze skórą skłonną do alergii. Badania laboratoryjne potwierdzają, że GLOV nie podrażnia nawet skórę atopową.


W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV ComfortGLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant, GLOV Comfort zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,  wodoodpornego makijażu. Drugi, GLOV on-the-go w postaci niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do zmywania lekkiego makijażu i do pielęgnacji skóry w podróży. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat umożliwia szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia lub do szybkiego demakijażu błędów w makijażu. Drogeria internetowa puderek.com.pl oferuje cały asortyment rękawic do demakijaż GLOV, na pewno jedna z nich została stworzona właśnie dla Ciebie. Przekonaj się o tym!


  • Bądź na bieżąco