Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: The Balm

TheBalm, The Balm, kosmety TheBalm, drogeria internetowa, sklep z kosmetykami

Amerykańska marka theBalm wyróżnia się nie tylko kosmetykami o doskonałej jakości, ale również nowoczesnym, choć w stylu retro, designem. Każdy produkt marki został starannie zaprojektowany i dopracowany, tak by spełniać potrzeby oraz oczekiwania każdej kobiety. Piękne, tekturowe opakowania nadają niepowtarzalnego charakteru kosmetykom theBalm.

kosmetyki TheBalm, The Balm kosmetyki, TheBalm sklep, sklep z kosmetykami, drogeria internetowa
Amerykańska marka theBalm wyróżnia się nie tylko kosmetykami o doskonałej jakości, ale również nowoczesnym, choć w stylu retro, designem. Każdy produkt marki został starannie zaprojektowany i dopracowany, tak by spełniać potrzeby oraz oczekiwania każdej kobiety. Piękne, tekturowe opakowania nadają niepowtarzalnego charakteru kosmetykom theBalm.W 2004 r. Marissa Shipman, założycielka marki the Balm zdała sobie sprawę, że istnieje kilka prostych produktów, których potrzebuje, aby wyglądać i czuć się pięknie przez cały czas, a jeśli ona ich potrzebuje, inne kobiety także ... Marissa postanowiła kupić 11 książek na temat makijażu oraz produkcji kosmetyków i zaczęła mieszać w swojej kuchni. Wkrótce po tym założyła firmę, opracowała budżet, zatrudniła chemika i zaprojektowała stronę internetową. Zaczęła łączyć składniki przeciwstarzeniowe, potrójnie zmielone pigmenty, wspaniałe zapachy ... i narodził się theBalm. Po szybko minionych jedenastu latach, wolne od parabenów i nie testowane na zwierzętach kosmetyki The Balm można kupić w drogeriach na całym świecie.


Marka TheBalm oferuje kompletną linię kosmetyków makijażu, pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i paznokci. Dzięki filozofii "piękno w ciągu pięciu minut", wielofunkcyjne, mega wspaniałe kosmetyki theBalm stały się kultowymi perłami rynku, oferując szybkie i wspaniałe rozwiązania dla szerokiej gamy potrzeb. Kolory nadające się do noszenia i wspaniałe formuły pozwalają kobietom uwolnić wewnętrznego artystę, aby mogły wyglądać i czuć się wspaniale.


Zznakiem rozpoznawczym marki the Balm są urocze, tekturowe opakowania w styli pin up oraz świetnej jakości kosmetyki, po które sięgają zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Sztandarowymi produktami, znanymi na całym świecie są rozświetlacz theBalm Mary-Lou Manizer, bronzer Bahama Mama oraz palety cieni Nude Tude i Nude Dude. Kosmetyki TheBalm cieszą się wspaniałą pigmentacją i trwałością, dlatego są uwielbiane prze kobiety na wszystkich kontynentach. Nasz sklep z kosmetykami puderek.com.pl dba, aby nasze klientki miały zawsze szeroki wybór kosmetyków theBalm.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 58 elementów
  • Bądź na bieżąco