A'pieu

A'pieu to marka kosmetyków koreańskich, która powstała w 2010 roku, przez jednego z najbardziej popularnych producentów kosmetyków koreańskich - Missha. Doświadczaj modnych produktów, opracowanych z delikatnych, ale skutecznych składników, aby leczyć nawet najbardziej wrażliwe rodzaje skóry, przywracając skórze czystą energię. Kosmetyki A'pieu, dzięki swym innowacyjnym technologiom, kierowane są głównie dla osób między 20 a 30 rokiem życia,

A'pieu to marka kosmetyków koreańskich, która powstała w 2010 roku, przez jednego z najbardziej popularnych producentów kosmetyków koreańskich - Missha. Doświadczaj modnych produktów, opracowanych z delikatnych, ale skutecznych składników, aby leczyć nawet najbardziej wrażliwe rodzaje skóry, przywracając skórze czystą energię. Kosmetyki A'pieu oferują szeroką gamę modnych, niedrogich i nie drażniących produktów, które zachowują energię i młodzieńczy wygląd, dlatego kierowane są głównie dla osób między 20 a 30 rokiem życia.


Marka A'pieu zapewnia serię stylowych produktów, które są stale aktualizowane, aby wyprzedzić trendy oraz wysokiej jakości składniki, które są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, wszystkie atrakcyjnie zapakowane i oferowane w przystępnej cenie.


Wśród kosmetyków A'pieu wyróżnić można serię kosmetyków z zawartością madekasozydu z wąkrotki azjatyckiej (Madecassoside) o d wieków stosowane w pielęgnacji azjatyckiej. Marka posiada również bogatą gamę masek w płacie o innowacyjnych formułach i nowoczesnych opakowaniach. W asortymencie marki A'pieu znajdziesz również pielęgnujące kremy do twarzy, maski i serum do twarzy oraz peelingi i akcesoria do pielęgnacji skóry. W naszej drogerii internetowej puderek.com.pl oferujemy bogaty asortymentów oryginalnych kosmetyków koreańskich o sprawdzonych i udowodnionych działaniach pielęgnacyjnych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  • Bądź na bieżąco