Maestro

Maestro to polska marka ręcznie wykonywanych pędzli do makijażu. Wyprodukowane są z największą starannością, z najwyższej jakości surowców, a przy tym posiadają przystępną cenę. 

Maestro to polska marka ręcznie wykonywanych pędzli do makijażu. Wyprodukowane są z największą starannością, z najwyższej jakości surowców, a przy tym posiadają przystępną cenę.


Marka Maestro w swoim asortymencie posiada bogaty wachlarz pędzli do podkładu, pudru,bronzera, różu, cieni czy eyelinera. W zależności od przeznaczenia, pędzle Maestro wykonane są z włosia syntetycznego lub z wysokiej jakości, antyalergicznego włosia naturalnego. Połączenie najwyższej jakości włosia i czarnego, połyskującego trzonka wykonanego z drewna, stanowi niezwykle praktyczną oraz elegancką całość. Pędzle Maestro są bardzo trwałe, co czyni je idealnym narzędziem zarówno do makijażu profesjonalnego jak i codziennego. Nabierają odpowiednią ilość kosmetyku i idealnie go rozprowadzają, przez co makijaż wykonany jest minimalną ilością produktu, bez smug i plam. Dodatkowo większość modeli pędzli występuje w kilku rozmiarach, co ułatwia dobór odpowiedniego pędzla do swoich potrzeb. Wykonanie makijażu przy użyciu pędzli to prawdziwa przyjemność i nawet w najmniej doświadczonych rękach pozwoli osiągnąć rewelacyjne efekty. W drogerii internetowej puderek.com.pl znajdziesz bogaty wybór pędzli Maestro.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  • Bądź na bieżąco