Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Kryolan

Kryolan, kosmetyki Kryolan, drogeria internetowa, sklep z kosmetykami

Marka Kryolan zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną od ponad 70 lat, co czyni ją jedną z pierwszych marek w branży profesjonalnego makijażu. Chemicy firmy Kryolan pierwsze receptury opracowywali w Berlinie przez ponad sześć dekad. Na przestrzeni tych lat stworzyli produkty profesjonalne o bardzo bogatej gamie kolorystycznej, które wciąż są udoskonalane. Z czasem kosmetyki Kryolan zaczęły zdobywać popularność nie tylko wśród profesjonalistów. Dziś kosmetyki Kryolan są nieodzownym elementem makijażu do sesji fotograficznych, ślubów czy do makijażu dziennego. Dzięki swej profesjonalnej, hipoalergicznej formule są doskonałym wyborem dla osób z problemami skórnymi.

Kryolan, Kryolan sklep, Kryolan kosmetyki, sklep z kosmetykami, drogeria internetowa
Marka Kryolan zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną od ponad 70 lat, co czyni ją jedną z pierwszych marek w branży profesjonalnego makijażu. Chemicy firmy Kryolan pierwsze receptury opracowywali w Berlinie przez ponad sześć dekad. Na przestrzeni tych lat stworzyli produkty profesjonalne o bardzo bogatej gamie kolorystycznej, które wciąż są udoskonalane. Z czasem kosmetyki Kryolan zaczęły zdobywać popularność nie tylko wśród profesjonalistów. Dziś kosmetyki Kryolan są nieodzownym elementem makijażu do sesji fotograficznych, ślubów czy do makijażu dziennego. Dzięki swej profesjonalnej, hipoalergicznej formule są doskonałym wyborem dla osób z problemami skórnymi.Kosmetyki Kryolan używane są w ponad 80 krajach na całym świecie. Wykwalifikowani chemicy nieustająco poszukują nowych receptur oraz surowców o wyjątkowych właściwościach. Zabiegi te mają na celu poszerzenie serii Dermacolor, której innowacyjność przyciąga uwagę dermatologów klinicznych z całego świata.


Kosmetyki serii Dermacolor Camouflage System służą do pokrywania uciążliwych przebarwień skóry i tatuaży. Ich perfekcyjna formuła jest bardzo przyjazna dla skóry, tym samym nie powodują uczuleń ani podrażnień, a jednocześnie charakteryzują się nieskazitelnym kryciem i wyjątkową trwałością.


Kosmetyki Kryolan doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach scenicznych, jak również w sesjach fotograficznych, które wykorzystują kamery o wysokiej rozdzielczości HD. Każda formuła jest mocno napigmentowana, dzięki czemu charakteryzuje się intensywnością i trwałością koloru. Surowce wykorzystywane do produkcji wyróżniają się najwyższą jakością. Marka współpracuje z wiodącymi dermatologami i na bieżąco prowadzi testy kliniczne, aby zapewnić doskonałą zgodność ze skórą oraz odmawia testowania produktów na zwierzętach. Żaden produkt firmy Kryolan nie został przetestowany na zwierzętach.


W naszej drogerii internetowej znajdziesz szeroki wybór sypkich pudrów matujących i utrwalających Kryolan, dzięki którym Twój makijaż przetrwa każde warunki, a jednocześnie będzie wyglądał naturalnie i lekko. Jeżeli potrzebujesz maksymalnego utrwalenia idealnym rozwiązaniem będzie utrwalacz w spray'u Kryolan, który sprawi, że Twój makijaż stanie się wodoodporny. Marka Kryolan to idealne rozwiązanie dla kobiet wymagających i nowoczesnych, dla których jakość liczy się przede wszystkim. W naszej drogerii internetowej znajdziesz sprawdzone i najbardziej poszukiwane kosmetyki Kryolan do codziennego makijażu.Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów
  • Bądź na bieżąco