Kategorie

Top produkty

Lista produktów producenta: Revlon

Revlon-Colorstay-podkład-sklep-drogeria-internetowa

Firma Revlon została założona w 1932 r. przez Charlesa Revsona i jego brata Józefa wspólnie z chemikiem, Charlesem Lachmanem, który wpisał "L" w nazwę Revlon. Revlon jest światowym liderem w branży kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry i włosów oraz zapachów. Najbardziej popularną i uwielbianą przez kobiety jest linia Revlon Colorstay, a przede wszystkim podkład Revlon Colorstay, która cechują się doskonałą pigmentacją i kryciem.

podkład-Revlon-Colorstay-kosmetyki-Revlon-drogeria-internetowa
Firma Revlon została założona w 1932 r. przez Charlesa Revsona i jego brata Józefa wspólnie z chemikiem, Charlesem Lachmanem, który wpisał "L" w nazwę Revlon. Począwszy od pojedynczego produktu - lakieru do paznokci innego niż cała reszta lakierów, bo w kolorze innym niż czerwony - trzech założycieli gromadziło skromne zasoby i opracowało unikalny proces produkcyjny.


W latach 50. XXI w. produkty Revlon na stałe gościły w kolorowych magazynach z reklamami swoich kultowych, jak na tamte czasy, produktów. W czasach zagranicznych aktorek, takich jak Brigitte Bardot i Ingrid Bergman, kampania kosmetyków Revlon pokazała, że kobieta może być równie atrakcyjna i czarująca w życiu codziennym, jak każda gwiazda na srebrnym ekranie. To właśnie za sprawą kosmetyków Revlon powstał w latach 60. tzw "amerykański look", który był lansowany przez modelki, a naśladowany przez kobiety na całym świecie.Revlon-kosmetyki-Revlon-Colorstay-drogeria-internetowa-puderek-com-pl


Lata 80. to rozkwit marki Revlon. W tym czasie marka współpracuje z największymi gwiazdami modelingu tj. Claudia Shiffer, Iman, Cindy Crawford czy Christy Turlington.Revlon-sklep-Revlon-Colorstay-podkład-drogeria-internetowa-sklep-z-kosmetykamiW 1990 r. Revlon startuje z serią Colorstay, której twarzą zostaje Hally Berry, linia w niedługim czasie stanie się nr1. wśród linii długotrwałych kosmetyków i taką pozostanie po dzisiejsze czasy. Do obecnych czasów ambasadorami marki były największe gwiazdy Hollywood tj. Emma Stone czy Olivia Wilde. Marka, która zaczynała od kilku butików w Nowym Jorku stała się marką globalną uwielbianą przez kobiety na całym świecie.


Firma Revlon jest zobowiązana do przestrzegania globalnych praw człowieka, standardów pracy, prawodawstwa dotyczącego ochrony środowiska i etycznych praktyk biznesowych związanych z produkcją wszystkich swoich produktów i materiałów używanych do produkcji produktów firmy Revlon.

Firma Revlon zapewnia pracownikom i zarządzającym firmom bezpośrednią odpowiedzialność za zarządzanie łańcuchem dostaw poprzez szkolenia dotyczące handlu ludźmi i niewolnictwa, w szczególności w odniesieniu do identyfikacji i łagodzenia ryzyka w łańcuchach dostaw produktów. Żaden z kosmetyków ani surowców dostarczanych do produkcji kosmetyków Revlon nie są testowane na zwierzętach.


Firma Revlon jest zobowiązana do zapewnienia konsumentom najwyższej jakości produktów, które są bezpieczne i skuteczne. Wszystkie składniki używane i produkty wyprodukowane, spełniają normy bezpieczeństwa ustanowione przez 120 krajów na całym świecie, w których sprzedawane są kosmetyki, w tym produkty określone przez Administrację Żywności i Leków Stanów Zjednoczonych ("FDA") i Unię Europejską.


Revlon jest światowym liderem w branży kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry i włosów oraz zapachów. Najbardziej popularną i uwielbianą przez kobiety jest linia Revlon Colorstay, a przede wszystkim podkład Revlon Colorstay, która cechują się doskonałą pigmentacją i kryciem. 


Podkład Revlon Colorstay został podzielony na dwa rodzaje, ze względu na rodzaj cery do którego został stworzony. Dzięki temu, ten sam podkład ma właściwości nawilżające bądź matujące. Obie wersje podkładu są kryjące i długotrwałe, a jednocześnie nie zapychają porów i nie tworzą efektu "maski". Pomimo upływu czasu i dużej konkurencji w sektorze podkładów kryjących, podkład Revlon Colorstay wciąż jest nr 1 wśród podkładów.


W naszej drogerii internetowej, oprócz kultowego podkładu Revlon Colorstay znajdują się inne kosmetyki marki Revlon, w tym róże do policzków, korektory czy pudry.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 83 elementów
  • Bądź na bieżąco