Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
9 10

Skin79

Skin79 to marka koreańskich kosmetyków tworzonych ze składników najwyższej jakości, która powstała w 2004 r. Kosmetyki azjatyckie są kosmetykami funkcyjnymi- oprócz makijażu zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową, oczyszczającą, wybielającą i nawilżającą. Kosmetyki Skin79 charakteryzują się formułą bogatą w składniki aktywne, wyciągi i ekstrakty roślinne, dzięki czemu pielęgnacja jest niezwykle efektywna.

Skin79 to marka koreańskich kosmetyków tworzonych ze składników najwyższej jakości, która powstała w 2004 r. Kosmetyki koreańskie są kosmetykami funkcyjnymi- oprócz makijażu zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową, oczyszczającą, wybielającą i nawilżającą. Kosmetyki Skin79 charakteryzują się formułą bogatą w składniki aktywne, wyciągi i ekstrakty roślinne, dzięki czemu pielęgnacja jest niezwykle efektywna.Ideałem urody Azjatek jest idealnie jasna, promienna skóra, bez przebarwień i zmarszczek, dlatego poszukują one kosmetyków o właściwościach wybielających, z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi, dzięki czemu ich skóra nie ma kontaktu ze szkodliwymi promieniami UVA i UVB. To właśnie w Azji swój początek wzięły koreańskie bb kremy, które oprócz naturalnego makijażu zapewniają pełną ochronę przeciwsłoneczną oraz kompleksową pielęgnację. Koreańskie kosmetyki w krótkim czasie owładnęły cały świat, okazało się że młoda, jasna cera jest ideałem nie tylko wśród Azjatek. To zapoczątkowało modę na azjatyckie kosmetyki, które swym skutecznym działaniem zyskały ogromną popularność i są cenione na całym świecie. Najczęściej wybieranym bb kremem Skin79 jest Hot Pink Super+ Beblesh Balm Triple Functions BB Cream ze względu na swe właściwości oraz kolor, który odpowiadam kolorom cery w Europie. Oprócz bb kremu marka posiada bogatą ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych oraz do makijażu.


Koreańskie kosmetyki Skin79 to połączenie nowoczesności z wieloletnią tradycją. Skin79 łączy prostotę designu z bogactwem składników naturalnych, dzięki czemu otrzymano produkty na miarę XXI w. dla kobiet świadomych swoich potrzeb i oczekujących efektywnej pielęgnacji skóry.


Nasza drogeria internetowa zapewnia Państwu szeroki asortyment kosmetyków Skin79 pochodzących z oficjalnej sieci dystrybucyjnej, dzięki czemu możecie być Państwo pewni ich oryginalności i świeżości.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Bądź na bieżąco