Strefa Okazji

Pokaż więcej

Beautyblender

Beautyblender to wyjątkowa gąbka do wykonania makijażu, dająca efekt metody airbrush. Kultowy produkt uwielbiany przez profesjonalistów oraz gwiazdy hollywood. Beautyblender daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę  perfekcyjnie wygładzoną równomiernie pokrytą fluidem. Zwarta struktura gąbki pozwala na znaczną oszczędność stosowanych kosmetyków.  Beautyblender nie pochłania podkładu, dzięki czemu zużywasz mniej produktu niż przy nakładaniu go innymi metodami. Gąbka nie zawiera lateksu, jest hipoalergiczna i bezzapachowa oraz wielokrotnego użytku.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Beautyblender - produkt kultowyBeautyblender to wyjątkowa gąbka do wykonania makijażu, dająca efekt metody airbrush. Kultowy produkt uwielbiany przez profesjonalistów oraz gwiazdy hollywood. Beautyblender daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę  perfekcyjnie wygładzoną równomiernie pokrytą fluidem. Zwarta struktura gąbki pozwala na znaczną oszczędność stosowanych kosmetyków.  Beautyblender nie pochłania podkładu, dzięki czemu zużywasz mniej produktu niż przy nakładaniu go innymi metodami. Gąbka nie zawiera lateksu, jest hipoalergiczna i bezzapachowa oraz wielokrotnego użytku.Marka Beautyblender została stworzona prze hollywoodzką makijażystkę gwiazd - Reę Ann Silvę w 2003 r. Rewolucja zaczęła się już w 2002 r kiedy to powstał koncept nowej sensacji jaką była niepozorna, różowa gąbeczka o stożkowym kształcie, która w niedługim czasie podbije cały świat i odmieni tworzenie makijażu.Twórczyni BeautyblenderaRea Ann Silva współpracuje z największymi gwiazdami Hollywood tj. Sean Comb (P.Diddy), Chris Tucker, Chris Rock czy Rod Stewart. Praca z fotografami i gwiazdami wymusiła na niej stworzenie narzędzia, które sprosta oczekiwaniom nieskazitelnego makijażu. Wraz z nadejściem technologii High Definition nadeszła potrzeba makijażu, który swą doskonałością sprostałby zdjęciom i filmom nowej generacji. Wiedząc,  że sprzęt działający w technologii HD nie wybacza żadnych błędów, Rea Ann stworzyła beautyblender - gąbkę do aplikacji makijażu, która zapewnia efekt perfekcyjnej cery pokrytej fluidem w sposób tak naturalny, że aż niedostrzegalny dla oka człowieka.

Beautyblender na profesjonalisów i amatorówOd kiedy powstała gąbeczka Beautyblender, profesjonalni wizażyści przestali stosować w pracy zwyczajnych lateksowych płaskich czy trójkątnych gąbek, ponieważ przez swoje ostre krawędzie i niedoskonałą strukturę, tworzą one na skórze daleką od ideału warstwę podkładu, pozostawiają smugi i zacieki.  Z beautyblenderem , nawet nieprofesjonalnej jakości podkład tworzy na skórze idealną warstwę, doskonale się w nią wtapia, nie tworzy zacieków i smug, a widoczność zmarszczek i przebarwień jest zredukowana.


Wyjątkowa zwarta struktura gąbki pozwala na znaczną oszczędność stosowanych kosmetyków, ponieważ nie chłonie ich do swego wnętrza. Beautyblender nie pochłania podkładu, dzięki czemu zużywasz mniej produktu niż przy nakładaniu go palcami, pędzlem czy gąbką lateksową.


Charakterystyczny eliptyczny kształt i brak ostrych krawędzi sprawiają, że beautyblender umożliwia perfekcyjne nałożenie podkładu na całej twarzy – szeroka podstawa ułatwia aplikację na czole, policzkach i brodzie, podczas gdy zaostrzony koniec sprawia, ze dokładne nałożenie podkładu w załamaniach skóry i trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki oczu czy okolica skrzydełek nosa staje się niezwykle proste. Gąbka nie zawiera lateksu, jest hipoalergiczna i bezzapachowa, a ponadto wielokrotnego użytku.Beautyblender - dostępne wersjeW niedługim czasie marka Beautyblender zaczęła rozwijać asortyment o gąbki w innych kolorach niż różowy(Beautyblender Red Carpet, Beautyblender Pro, Beautyblender Bubble, Beautyblender Nude, Beautyblender Royal), gąbki w różnych rozmiarach (Beautyblender micro.mini), gąbki do aplikacji różu (Beautyblender Blusher) oraz akcesoria do czyszczenia gąbeczek (Beautycleanser).


W 2013 r. marka Beautyblender otrzymała nagrodę najszybciej rozwijającej się firmy stanu Pensylwania ("Fastest Growing Companies"), jej oferta wciąż się poszerza.drogerii internetowej puderek.com.pl znajdziesz szeroką gamę oryginalnych produktów Beautyblender - od gąbek po zestawy Beautyblender i akcesoria do czyszczenia gąbeczek.


  • Bądź na bieżąco