LancrOne

Pędzle do makijażu LancrOne to hit na rynku kosmetycznym. W ich tworzeniu wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości surowce (naturalne włosie, włosie syntetyczne HD). Posiadają wyjątkowe wzornictwo, dzięki wdrażaniu najnowszych trendów i wysoką jakość produkcji. Pędzle LancrOne w ciągu ostatniej dekady osiągnęły rekordową popularność wśród zawodowców.

Pędzle do makijażu LancrOne  wykonane są z najwyższej jakości włosia naturalnego i syntetycznego, co gwarantuje idealną aplikację i rozprowadzenie kosmetyków. Pędzle kosmetyczne mają szerokie zastosowanie w połączeniu z wszystkimi rodzajami cieni, podkładów, pudrów oraz innych produktów kosmetycznych. Marka LancrOne oferuje pędzle pojedyncze, zestawy pędzli oraz akcesoria do ich przechowywania i transportu. Dzięki bogatemu asortymentowi każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.


Jak dbać o pędzle do makijażu?


Pędzle do makijażu to niezbędne elementy kosmetyczki każdej nowoczesnej kobiety. Miłośniczki najnowszych trendów kosmetycznych posiadają ich nawet kilkanaście. Nic dziwnego – dobrej jakości pędzle do makijażu to sekret udanego make – upu. Oprócz idealnego rozprowadzenia cienkiej warstwy kosmetyku na powierzchni skóry, dobrze dobrane pędzle do makijażu potrafią dodatkowo zwiększyć trwałość make – upu poprzez delikatne łączenie kilku kosmetyków ze sobą. Dodatkowo ułatwiają wykonywanie bardzo precyzyjnych linii i blendowanie poszczególnych kolorów cieni do powiek. Powstaje jednak pytanie: jak dbać o pędzle, aby cieszyć się nimi przez naprawdę długi czas? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi marka Lancrone.


Lancrone – producent etui i opakowań na pędzle


Nie zawsze pędzle są sprzedawane w odpowiednim etui. Tymczasem zabezpieczenie delikatnego włosia to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przedłużenie ich trwałości. Zbyt ściśnięte, zgniecione włosie często zupełnie traci swoją elastyczność. Wbrew pozorom, zarówno naturalne włosie, jak i sztucznie syntezowane włókna tak samo szybko niszczeją. Nieodpowiednio przechowywane pędzle do makijażu mogą nawet zostać połamane i zupełnie bezużyteczne. Wobec tego, właściwie jedynym rozwiązaniem jest zainwestowanie w odpowiednie opakowanie.


Oferta marki Lancrone to odpowiedź na oczekiwania kobiet w tym zakresie. Ta marka oferuje nam zestawy kilkunastu pędzli wraz z etui. W ramach takiego zestawu znajdziemy nie tylko pędzle do makijażu oczu, ale także wiele produktów przydatnych w rozprowadzaniu kosmetyków w formie płynnej – np. podkładów. W sprzedaży dostępne są również same opakowania, które fantastycznie uzupełnią kosmetyczkę nie tylko profesjonalnych makijażystek. Dla osób, które zawodowo zajmują się wykonywaniem makijażu marka przygotowała specjalną ofertę – w skład takiego zestawu może wchodzić nawet ponad 20 różnorodnych pędzli.


Warto pamiętać o przechowywaniu pędzli w etui z kilku względów. Profesjonalne etui doskonale sprawdzi się w podróży – nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest bardzo poręczne. Stylowe etui od Lancrone występuje w sprzedaży w kilku rodzajach – w składanej formie zapinanej na suwak lub w wiązanej, każda ze specjalnymi przegródkami na pędzle.


Tuba – alternatywa dla etui


Jeśli maksymalnie chcesz zaoszczędzić miejsce, zdecyduj się na etui tubę na pędzle do makijażu. To innowacyjna forma przechowywania pędzli, która jest w stanie pomieścić nawet do 30 pędzli. To absolutnie bezpieczny sposób na przechowywanie pędzli – specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają samoczynne otworzenie się tuby. Wygodna opcja zwłaszcza wtedy, gdy często przebywasz w podróży.


Oferta Lancrone dla profesjonalistów


W ofercie marki znajdziemy także wiele produktów przeznaczonych typowo dla profesjonalistów – jak np. Lancrone pas makijażysty na pędzle do makijażu. To bardzo funkcjonalny gadżet, który jest wyposażony w przeróżne kieszonki. Dzięki temu można zawsze mieć pod ręką najważniejsze akcesoria. Dzięki regulacji dostosowuje się do ciała i stanowi wręcz niezawodny atrybut każdej makijażystki. Może odgrywać rolę etui na pędzle, co na pewno przyda się osobom, które swoje usługi świadczą także poza miejscem pracy.


Sunshide Minerals od Lancrone


Podmarką firmy Lancrone jest znana Sunshide Minerals. To przystępna propozycja dla każdej miłośniczki makijażu. Z czasem pędzle się zużywają – nawet, jeśli są to produkty najlepszej jakości. Jeśli chcesz uzupełnić swoje etui o nowe pędzle – zdecyduj się na któryś z tej marki. W ramach Sunshide Minerals możemy wybierać spośród wielu pędzli o różnych zastosowaniach – obecne są tam zarówno pędzle do makijażu oczu, np. do zaznaczania brwi czy blendowania cieni na powiekach.


Nie brakuje również prawdziwych klasyków takich, jak pędzel typu flat top, przeznaczony do nakładania podkładu płynnego i mineralnego. Płasko ścięte włosie umożliwia delikatne rozprowadzenie kosmetyku na całej powierzchni twarzy. Tego typu pędzel można wykorzystywać także w aplikacji różu, bronzera i różnego rodzaju pudrów.


Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

  • Bądź na bieżąco