Sunshade Minerals

Seria pędzli Sunshade Minerals Make-Up Studio Professional od marki LancrOne dedykowana jest profesjonalnym wizażystom. Jednak każdy, kto marzy o zawodowym i precyzyjnym makijażu powinien go mieć!

Pędzle Sunshade Minerals charakteryzują się wysokiej jakości ekskluzywnym włosiem, stworzonym specjalnie z myślą o aplikacji kosmetyków mineralnych, ale nie tylko.

Specjalny kształt, odpowiednia gęstość i długość włosia zostały zaprojektowane w celu udoskonalenia techniki równomiernego i odpowiedniego rozprowadzania kosmetyków na skórze, co w rezultacie daje efekt nieskazitelnego, wyrazistego, lecz naturalnego makijażu, bez nadmiernego wchłaniania kosmetyków płynnych.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Na czym polega fenomen pędzli Sunshade Minerals?


Wykonanie makijażu bez odpowiednich pędzli czasem może być bardzo trudne. Chociaż odpowiednio dobrane pędzle do rozcierania cieni, aplikacji eyelinera czy nakładania podkładu stały się popularne dopiero kilka lat temu, szybko okazało się, że wiele z nas naprawdę nie może bez nich żyć. Odpowiedniej jakości pędzle nie tylko przyśpieszają nałożenie kosmetyków do makijażu na twarz, ale również powodują ich mniejsze zużycie i lepszy efekt końcowy. Pędzle do makijażu marki Sunshade Minerals to jedne z najpopularniejszych produktów tej kategorii. Na czym polega ich fenomen?


Sunshade Minerals – dla profesjonalistki i dla amatorki


Niezależnie od tego, czy profesjonalnie zajmujesz się makijażem, czy też jedynie okazjonalnie wykonujesz make – up – Sunshade Minerals ma dla Ciebie odpowiednią propozycję. Kobiety szybko przekonały się do produktów tej marki m.in. ze względu na możliwość wyboru spośród wielu różnych zestawów kosmetycznych.


I tak, dla profesjonalistek na pewno najlepszym rozwiązaniem okaże się SM2516. To zestaw składający się aż z 25 profesjonalnych pędzli do makijażu, zamkniętych w eleganckim i poręcznym etui. W skład tego zestawu wchodzą m.in. pędzle do nakładania podkładu czy różu, do rozcierania cieni na powiece lub do aplikacji cieni na brwi. Nie brakuje tu również także pędzli do makijażu ust czy do omiatania twarzy po skończeniu make – upu. To kompletny zestaw, który pozwoli wykonać nawet najbardziej skomplikowany makijaż. To najlepsze rozwiązanie zwłaszcza do precyzyjnego makijażu oczu – w ramach tego zestawu możemy korzystać aż z ponad 10 pędzli do nakładania na powiece cieni i wzajemnego łączenia ze sobą nawet kontrastowych kolorów.


Do domowego użytku z pewnością wystarczy zestaw SM91. Ten komplet składa się z 9 eleganckich pędzli wykonanych z delikatnego, syntetycznego włosia. Trzonki pędzli są wykonane z bambusa a całość jest zamknięta w ekologicznym, lnianym etui. W tym zestawie znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze pędzle do makijażu na co dzień – m.in. do aplikacji różu, podkładu czy nakładania cieni na powieki. W SM91 są także pędzle przeznaczone do makijażu brwi i ust.


Profesjonalne zestawy od Sunshade Minerals


Oprócz SM2516 firma Sunshade Minerals posiada inne propozycje dla osób, które profesjonalnie zajmują się makijażem lub po prostu chcą wyposażyć się w najbardziej obszerne na rynku zestawy pędzli. Ciekawą opcją jest także SM2517. W tym komplecie możemy znaleźć zarówno pędzle wykonane z syntetycznych, antyalergicznych włókien, jak i stworzone na bazie naturalnego, tlenionego włosia. 25 pędzli wchodzących w skład tego zestawu znajduje się w luksusowym , zamykanym etui. Decydując się na ten wariant nie musisz martwić się o czystość swoich pędzli. Po ten zestaw chętnie sięgają osoby związane z produkcją telewizyjną, pracownicy charakteryzatorni w teatrach i inni wizażyści.


Wysokiej jakości pędzle do makijażu można znaleźć również w zestawie SM1817. To komplet składający się z 18 pędzli, wśród których znajdziemy m.in. popularny pędzel Kabuki, pędzel do konturowania twarzy, aplikacji pudru czy blendowania cieni. W skład tego zestawu wchodzi również m.in. bardzo precyzyjny pędzel do makijażu trudno dostępnych miejsc czy pędzel do nakładania eyelinera.


Zestawy 13 i 14 pędzli – dla prawdziwych miłośniczek makijażu


Sunshade Minerals w swojej ofercie posiada również komplety składające się z 13 bądź 14 pędzli. To rozsądny kompromis dla kobiet o wysokich wymaganiach, które chcą zainwestować w różnorodne pędzle. Przykładem takiego zestawu może być SM13J – komplet składający się z 13 wykonanych z syntetycznego włosia pędzli o różnych rozmiarach. W tym zestawie obecne są zarówno prosto, jak i skośnie przycięte pędzle. Nie brakuje również precyzyjnych pędzelków do aplikacji cieni do powiek czy kosmetyków do makijażu brwi.


Bardzo podobny zestaw stanowi SM13J2. Składowymi tego zestawu są także zarówno obszerne, jak i bardzo wąskie pędzle o różnych rozmiarach. Za pomocą tego kompletu można wykonać zarówno codzienny make – up, jak i elegancki, wieczorowy makijaż. Oba te zestawy są wyposażone w ekologiczne, lniane etui, dzięki któremu można nie tylko przechowywać pędzle w odpowiednim porządku, ale także bardzo łatwo je przewozić.


Z trzynastu pędzli składa się również zestaw SM13F2. Odpowiednio dobrane pędzle wykonane z syntetycznych włókien delikatnie rozprowadzają kolejne warstwy makijażu. Wykorzystując pędzle podczas wykonywania make – upu nie musisz martwić się o rozprowadzenie warstwy o odpowiedniej grubości. Podobnie, jak poprzednie zestawy, tak i SM13F2 składa się z pędzli do makijażu, które są przymocowane do wygodnych, bambusowych trzonków.


Sunshade Minerals posiada także 14 – elementowe zestawy pędzli takie, jak np. SM14F. Dodatkowym elementem jest tutaj dodatkowy pędzel dużych rozmiarów, który świetnie sprawdza się w aplikacji pudrów sypkich i prasowanych, bronzerów i rozświetlaczy. Całość, podobnie, jak i inne produkty Sunshade Minerals, jest zamknięta w eleganckim etui.

  • Bądź na bieżąco